Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини
   
      Ukr.
Eng.
 
gbdmm
   
               
Пошук на сайті
Календар
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
ПОСИЛАННЯ
http://gbdmm.okis.ru
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Мережа...
   

ВИМОГИ ДО СТАТТІ

1. У перекладі заголовків статей англійською мовою не повинно бути жодних транслітерацій з російської або української мови, окрім неперекладних назв власних імен, приладів і ін. об'єктів, що мають власні назви; також не використовується неперекладний сленг, відомий лише російськомовним чи україномовним фахівцям. Це також стосується авторських анотацій та ключових слів.

2. Матеріали статті, які подаються в редакцію, повинні мати: супровідний лист керівництва організації; рекомендацію відповідного підрозділу (завірену виписку з протоколу засідання кафедри); акт експертизи про можливість опублікування, оформлений в організації, звідки виходить рукопис; дозвіл держпатенту на відкриту публікацію матеріалів по винаходу; рецензію профільного спеціаліста (обов’язково!); анотацію українською, російською (обсягом 5…7 рядків тексту) та англійською (вимоги!!!) мовами з ключовими словами (від 5 до 7); відомості про авторів (ім'я та прізвище, місце роботи, місто, країна, домашня або службова адреса, e-mail. Стаття повинна бути відредагована і підписана всіма авторами.

3. Стаття повинна містити такі елементи: постановку проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор; виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття; формулювання цілей статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження і перспективи подальшої роботи у даному напрямку.


Видавнича політика журналу і етичні норми для публікацій

Редакція збірника "ГБДММ", видавцем якого є "Київський національний університет будівництва і архітектури", підтримує певний рівень вимог при доборі та прийомі статей, представлених у редакцію. Ці норми визначаються науковими напрямами журналу, які визначені Свідоцтвом про державну реєстрацію, і стандартами якості наукових робіт і їх викладення, прийнятими в науковому співтоваристві.

Видавнича політика журналу і етичні норми для публікацій


Publishing policy end ethic norms of publication

The Editors of the journal «Girnichi, budivelni, dorozhni ta meliorativni mashini [Mining, construction, road and melioration machines]», published by the «Kyiv National University of  Construction and Architecture», maintain a certain level of requirements for selection and accepting of the articles submitted by authors. These rules are determined by the scientific fields covered in the journal. They are regulated by the Certificate on State Registration, and Quality Standards of Scientific Paper and Its Presentation adopted in the scientific community.

Publishing policy end ethic norms of publication